Specjalista ds. Kadr i Płac

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer Referencyjny: KiP/11/2018

Zakres obowiązków:

• kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, aneksy, porozumienia, grafiki czasu pracy itp.);

• ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;

• naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa i kontrola wyników ich naliczania;

• współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON;

• przygotowywanie raportów kadrowo płacowych (rotacja, stan wykorzystania urlopów itd.);

• administracja i wsparcie procesów płacowych (outsourcing) dla Klientów;

• kontakt z Klientami firmy;

• bieżące wspieranie zespołu konsultantów w zadaniach związanych z obsługą pracowników;

• prowadzenie dokumentacji pracowniczej;

• monitorowanie szkoleń BHP i badań medycyny pracy;

• przygotowanie rozliczeń podatkowych PIT.

Wymagamy:

• Min. 2 lata na stanowisku związanym z obsługą kadrowo- płacową;

• Znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych;

• Umiejętność naliczania wynagrodzeń, prowadzenia dokumentacji kadrowej;

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie;

• Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;

• Umiejętność analitycznego myślenia;

• Orientacja na klienta;

• Doświadczenie w agencji pracy lub w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Bardzo dobrą atmosferę pracy; • Prywatna opieka medyczna

• Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych,

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: KiP/11/2018

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.