Opis stanowiska pracy

• prowadzenie oraz bieżąca aktualizacja akt osobowych pracowników DK „Praga”,
• przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy;
• rozliczanie czasu pracy pracowników,
• naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych z pracą oraz sporządzanie listy płac pracowników DK „Praga”;
• opracowywanie projektów regulaminów określających prawa i obowiązki pracowników,
• przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych, naliczanie i sporządzanie list wypłat na podstawie rachunków do zawartych umów;
• sporządzanie i wysyłanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych ZUS, sporządzanie dyspozycji przelewów do ZUS, sporządzanie korekt deklaracji do ZUS
• sporządzanie sprawozdań dla GUS;
• wykonywanie zadań z obszaru zarządzania ryzykiem;
• wykonywanie czynności z zakresu ochrony pracy;
• prowadzenie i przyjmowanie wpłat związanych z działalnością statutową DK Praga
• prowadzenie oraz księgowanie kasy fiskalnej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe;
• co najmniej 2 – letnie doświadczenie na stanowisku ds. kadr i płac;
• bardzo dobra znajomość prawa pracy oraz przepisów wykonawczych;
• znajomość ustawy o ubezpieczeniach społecznych;
• znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
• bardzo dobra znajomość obsługi programów: Płatnik;
• bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Office;
• umiejętność planowania oraz organizacji pracy;
• posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
• niekaralność za przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślnie przestępstwo skarbowe.

Prezentacja firmy

Dom Kultury PRAGA jest samorządową instytucją kultury. Podstawowymi cela... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa