Biuro Rachunkowe mgr Ewa Gorzelak

Specjalista ds. kadr i płac

Od: Biuro Rachunkowe mgr Ewa Gorzelak
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat

Biuro rachunkowe w Warszawie (Mokotów) oferuje pracę na stanowisku specjalista ds. kadr i płac.

Proponujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia),
  • umowę o pracę,
  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • praca w godz. od 8.00 do 16.00,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • okresowe premie.

Najważniejsze obowiązki:

  • samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników współpracujących firm „od A do Z”,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • sporządzanie umów o pracę i świadectw pracy
  • rozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy;
  • naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych;
  • sporządzanie deklaracji m.in. do ZUS, Pefron, US;
  • sporządzanie innych zestawień kadrowo-płacowych;
  • bezpośredni kontakt z Klientami.

Najważniejsze wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac;
  • znajomość przepisów w zakresie realizowanych obowiązków m.in. ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • znajomość programu Płatnik;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność.

Jeżeli jesteś zainteresowana(y) pracą w naszej firmie prześlij do nas swoje CV. Wynagrodzenie uzależnione jest od posiadanych kompetencji. W okresie próbnym umowa na czas określony.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.