Opis stanowiska pracy

 Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz zmian w warunkach pracy i płacy (w firmie zatrudniającej ponad 300 osób),
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Sporządzanie list płac i przygotowywanie przelewów,
  • Koordynowanie i rozliczanie spraw związanych z benefitami pracowniczymi,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – najlepiej kierunkowe
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na w/w lub podobnym, samodzielnym stanowisku w firmie zatrudniającej min. 200 osób
  • Dobra znajomość Pakietu MS Office ( w tym excel)
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień z zakresu: naliczania wynagrodzeń (z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych), przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy oraz zagadnień kadrowych
  • Znajmość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki finansowe

Wymagania

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa