Specjalista ds. Kadr i Płac

Cosmedica Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

W związku z rozwojem firmy poszukujemy

W związku z dynamicznym rozwojem aptek Cosmedica aktualnie poszukujemy do Biura Spółki w Poleczki Biznes Park ul. Osmańska osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników, w tym:
  • administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników
  • sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy (przygotowywanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy)
  • sporządzanie umów cywilno-prawnych i ich rozliczanie
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników, członków ich rodzin oraz zleceniobiorców do ZUS
  • naliczanie wynagrodzeń
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniach, dokumentów RMUA
  • Prowadzenie ewidencji absencji, badań wstępnych i okresowych, szkoleń BHP,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu
  • Zarządzanie systemem benefitów dla pracowników
  • Sporządzanie oficjalnych pism, sprawozdań i deklaracji dla instytucji publicznych (ZUS, GUS, PFRON, Urząd Skarbowy) oraz komorników
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT 4R miesięcznie dla spółek i rocznych dla pracowników i zleceniobiorców – PIT 11

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 2 – 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w obu obszarach: kadrowym i płacowym
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Mile widziana umiejętność sporządzania korekt ZUS
  • Znajomość programu OPTIMA ERP – nie jest warunkiem koniecznym
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i realizowania wielu zadań w jednym czasie
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dokładność, skrupulatność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Pakiet medyczny
  • Kartę Benefit i Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Cosmedica Sp. z o.o. Cosmedica Sp. z o.o.