Specjalista ds. Kadr i Płac

Mobilis Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • pełna obsługa płacowa pracowników i zleceniobiorców (naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac),
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno – prawnych, weryfikacja podlegania zleceniobiorców ubezpieczeniom społecznym,
  • obsługa programu Płatnik,
  • prowadzenie ewidencji danych w systemie kadrowo – płacowym,
  • bieżąca obsługa pracowników w zakresie spraw kadrowo – płacowych (wystawianie zaświadczeń, wsparcie z zakresu prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych i inne),
  • sporządzanie deklaracji do US, ZUS, PFRON oraz sprawozdań GUS,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji osób zatrudnionych na umowę zlecenie,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku przy naliczaniu płac w firmie zatrudniającej powyżej 300 osób, najlepiej w branży produkcyjnej,
  • praktyczna wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność planowania organizacji pracy własnej, umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i stałe monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego.

Oferujemy:

  • stałą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz powierzonych zadań,
  • kartę miejską na I i II strefę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny.

Prezentacja firmy

MOBILIS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością działa na polskim rynku ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa