Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej: umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, kontrakty menedżerskie, aneksy, świadectwa pracy, akta personalne;
- Rozliczanie zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych składowych wynagrodzeń;
- Kontrola planów pracy i ewidencji czasu pracy;
- Tworzenie sprawozdań PFRON i GUS;
- Naliczanie i księgowanie wynagrodzeń oraz sporządzanie kompletnej listy płac;
- Tworzenie sprawozdań do ZUS, US, oraz innych instytucji zewnętrznych;
- Udzielanie informacji pracownikom w zakresie kadrowo płacowym;
- Przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania

Oczekiwania:
- Min. 4-letnie doświadczenie w pracy w dziale Kadr i Płac;
- Znakomita znajomość prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF, ubezpieczeń;
- Doświadczenie w sporządzaniu raportów;
- Praktyczna znajomość programu Excel;
- Umiejętność pracy pod presją czasu i w bardzo szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa