Opis stanowiska pracy

sporządzanie dokumentów kadrowych (m.in. umów o pracę/zlecenia/ dzieło i świadectw pracy)
sporządzanie list płac
prowadzeniu teczek osobowych pracowników
zgłaszanie, wyrejestrowanie oraz aktualizowanie danych pracowników w programie Płatnik
sporządzanie deklaracji DRA, PIT, GUS i PFRON
utrzymywanie stałego kontaktu z klientami
prowadzenie spraw kadrowo-płacowych kilku podmiotów na raz

Wymagania

znajomość programów Optima i Płatnik
znajomość aktualnych przepisów podatkowych, z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy
umiejętność pracy w zespole
samodzielność i zaangażowanie
znajomość języka obcego jest dodatkowym atutem
doświadczenie w zakresie zatrudniania cudzoziemców mile widziane

Prezentacja firmy

Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe sp. z o.o. działa na rynku o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
premie za terminowe wykonanie pracy, "bilansówka", opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa