Specjalista ds. kadr i płac

Axell Polska

Skierniewice, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Axell Financial Services z siedzibą w Skierniewicach w związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac

Opis stanowiska pracy:

Aktywne uczestnictwo w procesach kadrowo – płacowych, w tym w szczególności:
• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
• Przygotowywanie listy płac, naliczanie wynagrodzenia, zasiłków oraz podatków, kontrola poprawności naliczeń
• Rozliczanie czasu pracy
• Nadzorowanie terminowości przeprowadzania badań lekarskich oraz szkoleń BHP
• Sporządzanie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej ZUS
• Sporządzanie raportów i deklaracji GUS, PIT, PFRON
• Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniach
• Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
• Monitorowanie zmian w przepisach prawnych
• Wsparcie kadry kierowniczej w zakresie stosowania prawa pracy

Wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:
 Znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych i umiejętności ich stosowania
 Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz praktycznych umiejętności prowadzenia spraw kadrowych i naliczania płac
 Wykształcenia wyższego
 Terminowości, sumienności i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobrej organizacji pracy (samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów)
 Dobrej znajomość programów z pakietu MS Office
 Otwartość na zmiany oraz chęć zdobywania wiedzy z różnych obszarów
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja