Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Poznań
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, znanej i międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:
  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy
  • Naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS
  • Opracowywanie danych, raportów, analiz na potrzeby działu płac
  • Inne obowiązki zlecone przez bezpośredniego przełożonego

WYMAGANIA
  • Min. ok. 2- letnie doświadczenie w dziale kadr i płac (doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac jest warunkiem obligatoryjnym)
  • Mile widziane doświadczenie w dziale płac, w firmach z branży medycznej lub transportowej
  • Znajomości przepisów prawa pracy, ZUS
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Skrupulatność, dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie do wyzwań

KORZYŚCI
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, w firmie o wysokich standardach
  • Pełne wdrożenie w stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowo: współfinansowany pakiet medyczny, ZFŚS, możliwość zapisu do ubezpieczenia grupowego PZU (po preferencyjnej cenie)

Numer referencyjny: 4-12-42215/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.