specjalista ds. kadr i płac

Randstad Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, znanej firmy usługowo - handlowej w branży IT, poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Nr ref.: 39147
Praca stała
Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:
  • samodzielne zakładanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń
  • ewidencja i naliczanie czasu pracy pracownikom
  • administrowanie benefitami pracowniczymi
  • kontrola deklaracji GUS, ZUS i PFRON
  • sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • kompleksowa wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ZUS, podatników
  • znajomość programów kadrowo-płacowych
  • obsługa MS Office, w tym Excel
  • zdolności organizacyjne, skrupulatność, dokładność
  • samodzielność w działaniu

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie w dużej i znanej spółce
  • pensja wzbogacona o dodatkowe benefity (ubezpieczenie medyczne, Multisport etc.)
  • dobra atmosfera pracy
  • możliwość pracy w trybie home office w razie potrzeby

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)