SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

HAMBURGER RECYCLING POLSKA Sp. z o.o.

Opole, opolskie

HAMBURGER RECYCLING POLSKA Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Polsce dostawców usług utylizacji i recyklingu. Firma wchodzi w skład Holdingu Prinzhorn, największego branżowego producenta papieru, tektury falistej i opakowań w Europie Środkowej.

Aktualnie poszukujemy specjalisty do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole

Główne obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji z zakresu kadr i płac,
  • Współpraca z Centralą Grupy w ramach projektów realizowanych w obszarze HR/Payroll,
  • Monitorowanie zmian przepisów oraz właściwe ich stosowanie.
  • Naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie czasu pracy,
  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań do instytucji zewnętrznych (GUS,ZUS, US, PFRON),
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy aneksów oraz innych dokumentów kadrowych,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń bhp, wystawianie skierowań na badania,
  • Obsługa umów cywilnoprawnych,

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych, przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (zwłaszcza obsługi programu Excel) oraz programu Płatnik,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację biznesową (w mowie i w piśmie),
  • Dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków,
  • Samodzielność i umiejętność poszukiwania rozwiązań,
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego TETA lub Enova będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity pozapłacowe,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.