Specjalista ds. kadr i płac

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

• prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy)
• naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych
• ewidencja i rozliczanie czasu pracy
• sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych
• merytoryczne wsparcie
• sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do odpowiednich urzędów
• wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym (program Płatnik, Symfonia Kadry Płace)
• pomoc w dziale księgowości

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac
• znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych, BHP
• znajomość programu Płatnik, Symfonia Kadry Płace
• zorientowanie na realizowanie postawionych celów, dokładność, zaangażowanie
• samodzielność, umiejętności komunikacyjne, współpracy w zespole