Specjalista ds. kadr i płac

Biuro Rachunkowe MM

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- sporządzanie umów o pracę, umów zlecenia oraz niezbędnej dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
- zakładanie i prowadzenie akt osobowych, oraz wszelkich spraw kadrowych;
- sporządzanie list płac;
- sporządzanie wniosków WND do PFRON;
- Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, PIP , GUS, PFRON;
- sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne firmy;
- kontrola terminów badań lekarskich, szkoleń BHP itp;

Wymagania:
- co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
- wykształcenie wyższe;
- zdolności analityczne;
- znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programu Enova;
- znajomość ustawy o rehabilitacji zawodowej osób niepełnosprawnych;
- znajomość SODIR, e-PFRON;
- odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
- pracę w młodym, przyjaznym zespole;

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa