Specjalista ds. Kadr i płac

In Temporis Polska

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy do naszego kilkuosobowego działu płac i kadr:

Specjalista ds. Kadr i płac_Lublin

Nr ref: INTEM/LUB/2018

Obowiązki:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
  • sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców
  • naliczanie zasiłków, urlopów
  • rozliczanie czasu pracy
  • zgłaszanie i wyrejestrowywanie ZUS
  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i innych
  • wsparcie merytoryczne z zakresu prawa pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale płacowo-kadrowym
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, przepisów z zakresu wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość systemów czasu pracy
  • znajomość programu Płatnik
  • samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • duży stopień samodzielności
  • przyjazną atmosferę, pracę w młodym zespole

Prezentacja firmy

Agencja Pracy In Temporis Polska Sp. z o.o. od roku 2005 figuruje<br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja