Specjalista ds. Kadr i Płac

Gakon

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Lider w budowie obiektów szklarniowych na całym świecie do swojego biura w Łodzi poszukuje

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej i kadrowej pracowników
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji do ZUS (Program Płatnik), PFRON,GUS,NFZ
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac, kadr
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Kontakty z klientami wg potrzeb, również w języku angielskim

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze administracji płac i kadr
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Praktyczna wiedza (doświadczenie) z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych
  • mile widziane doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców
  • mile widziane doświadczenie w tematyce oddelegowania pracowników budowlanych do pracy za granicą, obowiązków w zakresie zgłaszania pracowników w systemach krajów oddelegowania, rozliczanie pobytu za granicą np., Niemcy, Francja

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe

Prezentacja firmy

Gakon

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja