Specjalista ds. Kadr i Płac

Lean Team

Łódź, łódzkie

Lean Team

Od: Lean Team
Miejsce pracy: Łódź
Lean Team

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse

Lean Team Sp. z o. o. Sp. K. (nr certyfikatu w KRAZ 12945) poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Naliczanie wynagrodzeń głównie dla osób zatrudnionych w ramach umów cywilnoprawnych oraz dla pracowników (max. do 100 osób miesięcznie)
  • Sporządzanie i wysyłanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS
  • Sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego
  • Raportowanie w zakresie płac na potrzeby Zarządu

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • Bardzo dobra znajomość programu Symfonia Premium oraz Płatnik
  • Praktyczna znajomość przepisów dotyczących umów cywilnoprawnych oraz Kodeksu Pracy
  • Praktyczna znajomość przepisów ZUS oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • Doświadczenie w delegowaniu pracowników do pracy za granicą
  • Samodzielność, systematyczność, sumienność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną na ½ etatu
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Stałe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do realizacji zadań (laptop i telefon komórkowy)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Miłą atmosferę współpracy z dynamicznie rozwijającą się firmą
Lean Team