Specjalista ds.kadr i płac

Klient infoPraca.pl

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wspieranie pracowników w zagadnieniach związanych z kadrami i płacami, udzielanie informacji i proponowanie rozwiązań z obszaru prawa pracy.
  • Współpraca z kierownikami i zespołem kadrowo-płacowym w tematach dotyczących pracowników.
  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń (w tym umowy o pracę, umowy cywilnoprawne).
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowej i rozliczeniowej ZUS, deklaracji PIT.
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w programie kadrowo-płacowym.
  • Prowadzenie ewidencji urlopów.
  • Korespondencja z urzędami i komornikami.
  • Przygotowywanie raportów kadrowo-płacowych.
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową i w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń.
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel, programu PŁATNIK, mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego CDN Optima.
  • Odpowiedzialność i skrupulatności w realizacji zadań.
  • Pozytywne nastawienie i chęć uczestnictwa w realizacji wspólnych zadań.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w zespole, który wspiera i chętnie dzieli się wiedzą.
  • Możliwość uczestniczenia w projektach usprawniających pracę działu i wspierających organizację w osiąganiu zamierzonych celów
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe (między innymi: kartę multisport, opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, szkolenia), do tego niepowtarzalną atmosferę pracy.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.