Specjalista ds. kadr i płac

Klavo Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Koordynacja i realizacja działań związanych z zatrudnieniem, w tym:

  • Prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowniczych, sporządzanie list płac
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS oraz deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie raportów GUS, ZUS, itp.
  • Przygotowywanie analiz i raportów płacowych dla potrzeb Spółki
  • Znajomość programu Płatnik

Wymagania

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń
  • Terminowość, samodzielność, skrupulatność

Prezentacja firmy

Firma współpracująca z Instytucjami Kultury

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja