Specjalista ds. Kadr i Płac

Eurocent S.A.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Eurocent S.A. poszukuje Specjalisty ds. Kadr i Płac

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
  • naliczanie wynagrodzeń z tyt. umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS, PFRON
  • rozliczanie zajęć komorniczych i prowadzenie korespondencji w tym zakresie
  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne

Wymagania:

  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • bardzo dobra znajomość programu Optima – warunek konieczny
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy,

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • miłą atmosferę pracy i dobre warunki pracy

Prezentacja firmy

Pośrednictwo Finansowe. <br/>Udzielanie pożyczek gotówkowych klie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Ubezpieczenia, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja