Opis stanowiska pracy

Sieć restauracji pizzerii Banolli poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnej pracy na analogicznym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • znajomość obsługi programów kadrowo - płacowych (CDN Optima)
  • znajomość obsługi programu Płatnik
  • umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • umiejętności definiowania priorytetów, planowania terminów
  • obowiązkowość, samodzielność

Wymagania

Prezentacja firmy

Pizzeria Banolli znana jest krakowianom już od roku 1994, kiedy t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja