Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0066

Obowiązki:

w/g stanowiska

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA:Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac. Bardzo dobra znajomość oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,Umiejętność obsługi pakietu MS Office, programów kadrowo-płacowych programu PŁATNIK Mile widziana umiejętność obsługi programu OPTIMA,Doskonała organizacja własnej pracy.Orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Przygotowywanie niezbędnych dokumentów związanych z zatrudnieniem oraz zwolnieniem pracownika. Prowadzenie akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy, Sporządzanie list płac, Sporządzanie deklaracji ZUS oraz PIT dla pracowników. Sporządzanie informacji statystycznych oraz deklaracji PFRON. Współpraca z urzędami administracji państwowej Pracodawca oferuje;Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Samodzielną pracę w zespole specjalistów.Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji Ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach. Możliwość pokrycia kosztu dojazdu.

Miejsce pracy: PADEREWSKIEGO 14, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - wskazany kontakt rekrutacja@musikielce.pl dopiskiem kadry i płace., Godziny : 7.00-15.00

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy