Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej,  poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

specjalista ds. personalnych

Nr ref.: 38629
Praca stała
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji personalnej
  • administrowanie danych kadrowych w systemie
  • zarządzanie systemem czasu pracy
  • analiza i kontrola absencji pracowników
  • prowadzenie bieżących rekrutacji/rozwoju pracowników

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkow
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-3 lata
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • mile widziana umiejętność naliczania płac
  • mile widziana znajomość SAP
  • nastawienie na rozwój
  • otwartość na pracę w dynamicznym środowisku

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne stanowisko
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowych standardach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)