Specjalista ds. Kadr i Płac

STATSCORE sp. z o.o

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

STATSCORE poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kadrowo-płacową pracowników STATSCORE Sp. z o.o.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie umów oraz aneksów
  • Obliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie listy płac, rozliczanie umów cywilno- prawnych
  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych
  • Przygotowywanie miesięcznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Terminowa realizacja płatności
  • Wystawianie zaświadczeń dla pracowników
  • Ścisła i efektywna współpraca z zespołem kadr
  • Organizacja podróży służbowych oraz obsługa pracowników w zakresie rozliczania delegacji służbowych
  • Dbanie o zaopatrzenie biura

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość programów Płatnik oraz OPTIMA
  • Preferowane wykształcenie wyższe (specjalizacje w dziedzinie finansów, rachunkowości)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy w zakresie obsługi kadrowo-płacowej
  • Znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B2)
  • Umiejętność raportowania i analizy danych
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, przejawianie inicjatywy
  • Duże zdolności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista

Co oferuje STATSCORE:

  • zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań sportowo-marketingowych
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • dobre wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • naukę języka angielskiego z wykwalifikowanym native speakerem
  • karty Multisport
  • komfortowe warunki pracy w jednym z najnowocześniejszych biur w Polsce
  • pokój rozrywki w biurze (piłkarzyki, darty)
  • dobrze wyposażona kuchnia (świeże owoce, napoje)
  • dofinansowania do kursów / szkoleń / studiów kierunkowych.
  • bonus "rocznicowy"
  • spotkania integracyjne, wyjazdy, imprezy w plenerze :)

Prezentacja firmy

STATSCORE sp. z o.o. tworzą ludzie, dla których sport to coś więcej niż ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 200PLN - 5 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja