Specjalista ds. Kadr i Płac

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • Znajomość programu Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętność szybkiej analizy danych
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo - płacowego Optima

W aplikacji prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Katowice

Firma działająca na polskim rynku w branży e-commerce poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie umów o pracę, o dzieło i zleceń
  • Prowadzenie akt osobowych oraz wszelkich spraw kadrowych pracowników
  • Sporządzanie list płac
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do instytucji takich jak: ZUS, PFRON, PIP oraz Urzędu Skarbowego
  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę wśród profesjonalistów w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Praca w przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.