Specjalista ds. Kadr i Płac

FINANCELAB Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

Samodzielna całościowa obsługa w zakresie kadrowo-płacowym, w szczególności:
-rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
-sporządzanie deklaracji i formularzy ZUS, US
-koordynacja dokumentacji pracowniczej: przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy w oparciu o obowiązujące przepisy prawne
-reprezentowanie Pracodawcy podczas kontroli ZUS, PIP, US
-przygotowanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia i płac

Wymagania

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
-bardzo dobra organizacja pracy – wielozadaniowość
-samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu
-znajomość programu Comarch ERP Optima, Płatnik oraz pakietu MS Office (Excel, Word)

Prezentacja firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającym się biurem rachunkowym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa