Specjalista ds. Kadr i Płac

Provita Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • realizacja zadań związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych ,
  • naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, potrąceń komorniczych sporządzanie list płac,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
  • kontrolowanie i raportowanie (np. badań lekarskich, szkoleń BHP, umów o pracę, sporządzanie sprawozdań GUS itp.),
  • sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników,
  • przygotowywanie dokumentów kadrowych pracowników,
  • ewidencja księgowa list płac

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale kadr i płac,
  • wykształcenie min. średnie plus kursy,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o pdof; zasad naliczania wynagrodzeń,
  • doświadczenie w obszarze analizy i rozliczania czasu pracy (m.in. czas równoważny, czas pracy personelu medycznego),
  • znajomość systemu INSERT (Gratyfikant GT, Rewizor GT),
  • znajomość systemu Płatnik ZUS oraz MS Office ,
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym – dodatkowy atut,
  • umiejętność organizacji czasu pracy i współpracy w zespole,
  • samodzielność, terminowość, rzetelność i odpowiedzialność za jakość własnej pracy oraz inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Provita Sp. z o.o. jest podmiotem leczniczym, który prowadzi Cent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja