Specjalista ds. Kadr i Płac

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

• Wykształcenie wyższe;

• Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;

• Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;

• Znajomość programu Płatnik;

• Bardzo dobra znajomość MS Excel

• Umiejętność szybkiej analizy danych

• Dobra organizacja pracy, sumienność, komunikatywność, dyspozycyjność

• mile widziana znajomość programu kadrowo - płacowego Optima

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

• Pracę wśród profesjonalistów w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

• Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny;

• Możliwość udziału w szkoleniach;

• Praca w przyjaznej atmosferze

W aplikacji prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Katowice

Firma działająca na polskim rynku w branży e-commerce poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Sporządzanie umów o pracę, o dzieło i zleceń;

• Prowadzenie akt osobowych oraz wszelkich spraw kadrowych pracowników;

• Sporządzanie list płac;

• Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do instytucji takich jak: ZUS, PFRON, PIP oraz Urzędu Skarbowego;

• udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.