Specjalista ds. kadr i płac

Klient infoPraca.pl

Katowice, śląskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Katowice

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy:  Katowice

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale kadr i płac w jednostce medycznej – warunek konieczny
  • wykształcenie min. średnie plus kursy
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o pdof; zasad naliczania wynagrodzeń
  • doświadczenie w obszarze analizy i rozliczania czasu pracy (m.in. czas równoważny, czas pracy personelu medycznego)
  • znajomość systemu INSERT (Gratyfikant GT, Rewizor GT)
  • znajomość systemu Płatnik ZUS oraz MS Office
  • umiejętność organizacji czasu pracy i współpracy w zespole;
  • samodzielność, terminowość, rzetelność i odpowiedzialność za jakość własnej pracy oraz inicjatywa w rozwiązywaniu problemów.

Pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę
  • umowa o pracę na pełny etat
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

  • realizacja zadań związanych z zatrudnianiem nowych pracowników (m.in. weryfikacja dokumentów, sporządzanie umów o pracę, prowadzenie teczek personalnych, zgłoszenia do ZUS itd.)
  • administrowanie sprawami pracowniczymi (m.in. aktualizacja danych personalnych, ewidencjonowanie przebiegu zatrudnienia w systemie kadrowym, przygotowywanie dokumentów modyfikujących stosunek pracy, ewidencjonowanie absencji pracowniczych, prowadzenie teczek akt personalnych itd.)
  • naliczanie płac i rozliczenia miesięczne (wynagrodzenia, premie, potrącenia komornicze itd.)
  • weryfikacja czasu pracy, kompletowanie dokumentów dotyczących ewidencji czasu pracy (listy obecności) oraz archiwizowanie ewidencji czasu pracy, list obecności
  • udzielanie i rozliczanie urlopów macierzyńskich, ojcowskich
  • rozliczanie urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych przerw w wykonywaniu pracy
  • generowanie przelewów pracowniczych, sporządzenie pasków wynagrodzeń
  • sporządzanie list płac, deklaracji do ZUS, US, PFRON;
  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno – prawnych
  • kontrolowanie i raportowanie (np. terminowych profilaktycznych badań lekarskich, terminu upływu szkoleń BHP, terminów umów o pracę, sprawozdań GUS itp.)
  • ewidencja księgowa list płac, składek ZUS

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.