Specjalista ds. Kadr i Płac

Kancelaria Podatkowa KWARTET

katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej: przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników;

* Konsultacja bieżących problemów kadrowo-płacowych z Klientami Kancelarii;

* Sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej dla pracowników wykonujących pracę zagranicą (A1);

* Rozliczenia płacowe i ubezpieczeniowe dla pracowników delegowanych;

• Wprowadzanie i monitorowanie informacji pracowniczych w systemie kadrowym;

• Sporządzanie raportów rozliczeniowych dla ZUS, GUS i PFRON;

• Sporządzanie listy płac (w tym wynagrodzenia, zasiłki chorobowe, opiekuńcze, potrącenia);

• Rozliczanie czasu pracy;

• Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS oraz raportów miesięcznych ZUS;

• Sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych, naliczanie zobowiązań podatkowych;

• Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne (dotyczących m.in. Fluktuacji, absencji, nadgodzin).

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość zagadnień kadrowo – płacowych oraz przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego;

* Znajomość zagadnień z zakresu ubezpieczeń społecznych pracowników delegowanych w ramach UE;

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• Bardzo dobra znajomość systemów kadrowo-płacowych i pakietu MS OFFICE;

• Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej;

• Znajomość programu Płatnik;

• Znajomość zasad bhp w zakresie dotyczącym obsługi pracowników;

• Samodzielność, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków;

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole;

* znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie;

Mile widziane
znajomość niemieckiego
posiadanie prawa jazdy

Prezentacja firmy

Nasza Kancelaria funkcjonuje od 1991 roku w Katowicach-Ochojcu pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 276PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja