SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

IWONA MAZUR BIURO RACHUNKOWE

Dębica, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0754

Obowiązki:

Opis stanowiska:
- Bieżąca obsługa kadrowa pracowników
- Prowadzenie akt osobowych pracowników
- Przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń
- Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
- Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
- Sporządzanie rozliczeń podatkowych
- Sporządzanie deklaracji na potrzeby GUS, ZUS
- Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
- A - 1

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: - Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac) - Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata - Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, PDOF oraz przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy - Wymagana znajomość programu kadrowo-płacowego OPTIMA - Praktyczna znajomość programu Płatnik - Dobra organizacja pracy własnej - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Miejsce pracy: WIELOPOLSKA 23, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV NA EMAIL: biuro@biuro-mazur.pl prosimy wpisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego .

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Osoba do kontaktu: IWONA MAZUR

Telefon: 692432712

Email: biuro@biuro-mazur.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy