Specjalista ds. kadr i płac

Human & Hunter Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Miejsce pracy: Częstochowa

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, itp.);
  • Sporządzanie list płac;
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych, tymczasowych,
  • umów cywilo-prawnych;
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Preferowane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Kurs kadrowo-płacowy;
  • Praktyczna umiejętność rozliczania umów o pracę, umów o pracę tymczasową,
  • umów cywilno-prawnych;
  • Bardzo dobra znajomość systemu kadrowo-płacowego Optima i programu Płatnik;
  • Dobra znajomość prawa pracy;
  • Zdolność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej;
  • Sumienność , skrupulatność.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.