Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna Nordfish – Foodmark Sp. z o.o., będąca częścią Lisner Sp. z o.o., poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Charzyno (okolice Kołobrzegu)

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia,
- rozliczanie czasu pracy pracowników,
- sporządzanie list płac,
- sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PEFRON, US,
- przygotowywanie zestawień, statystyk i raportów dotyczących zatrudnienia,
- monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, regulacjach dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych i przekładanie ich na codzienną praktykę,
- bieżąca obsługa pracowników.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie (preferowane o profilu ekonomicznym),
• praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu tematyki ubezpieczeń społecznych,
• kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o profilu kadrowo-płacowym; najlepiej w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób,
• dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym,
• pozytywne podejście do ludzi i pracy,
• doskonała organizacja pracy własnej,
• chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• stabilne środowisko pracy,
• aktywny udział we wdrażaniu nowych procesów i standardów w obszarze kadrowym.

Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

W Polsce istniejemy od 1991 roku będąc niekwestionowanym liderem ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa