Specjalista ds. Kadr i Płac

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:
• kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej,
• sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy,
• sporządzanie i weryfikacja list płac,
• prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
• prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników tj. akta osobowe, umowy cywilnoprawne,
• sporządzanie dokumentów oraz tworzenie sprawozdań do ZUS, GUS, PFRON, US, Urzad Wojewódzki
• wyliczanie wskaźników zatrudnienia (exel) do ulg na PFRON oraz SODIR
• monitorowanie terminów badań wstępnych, okresowych kontrolnych, ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP, oraz prowadzenie ewidencji w tym zakresie,
• prowadzenie ewidencji czasu pracy
• prowadzenie i uzupełnianie kart odziezy ochronnej
• terminowe i prawidłowe sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz podatku
• monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i właściwe ich zastosowanie w praktyce,
• obsługa programu PPK

Wymagania:
• posiadanie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
• mile widziana znajomość programu GRATYFIKANT
• znajomością rozliczania czasu pracy
• umiejętność przygotowania i naliczania listy płac,
• dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word i Excel,
• dobra organizacja w samodzielnym w działaniu, odpowiedzialność, sumienność i terminowość

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pracę w energicznym i przyjaznym otoczeniu
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
• ambitne zadania, możliwość rozwoju zawodowego poprzez kursy oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• świadczenia świąteczne i integracyjne

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:

Klauzula RODO
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA