Specjalista ds. Kadr i Płac

Negotrust Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obsługę kadrową pracowników firmy;
Przygotowywanie list płac pracowników oraz rozliczeń umów
cywilno-prawnych;
Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych oraz zgłoszeniowych do
ZUS (Płatnik);
Kontakt i rozliczenia z Urzędem Skarbowym;
Przygotowywanie przelewów bankowych;
Sporządzanie deklaracji PFRON;
Sporządzanie zestawień i raportów dotyczących kwestii
kadrowych i płacowych.

Wymagania

Minimum 5 lat doświadczenia w dziale kadr i płac
Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń
społecznych, podatkowych i innych zagadnień dotyczących
zatrudnienia;
Doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń i sporządzaniu list
płac;
Doświadczenie w obsłudze kadrowej Agencji Pracy Tymczasowej
Doświadczenia w sporządzaniu i wysyłaniu raportów deklaracji
rozliczeniowych oraz zgłoszeniowych do US, ZUS, PFRON i
GUS;
Doświadczenia w sporządzaniu zestawień, analiz i raportów
dotyczących kwestii kadrowych oraz płacowych;
Znajomości programu Płatnik oraz pakietu MS Office (w
szczególności MS Excel);
Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Firma Negotrust oferuje szeroką paletę usług związanych z utrzymaniem ja... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Inne