Specjalista ds. kadr i płac

IPF GROUP S.A.

61-814 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego biura poszukujemy osoby na stanowisko: specjalista ds. kadr i płac

Główne zadania:
- naliczanie wynagrodzeń osób zatrudnionych na podstawie umów o pracę (stawki miesięczne, godzinowe, akordowe)
- prowadzenie wymaganej dokumentacji kadrowo-płacowej
- rozliczanie i współpraca z ZUS, US, PFRON
- korygowanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych
- rozliczanie umów cywilno – prawnych (zgłaszanie i rozliczenie z ZUS)

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego
- pakiet socjalny (karta Multi Sport, prywatna opieka medyczna)

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów płacowych i podatkowych oraz innych zagadnień dotyczących wynagrodzeń
- praktyczna znajomość procesu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno – prawnych
- znajomość obsługi systemów kadrowych klasy ERP (atutem będzie znajomość programu Enova)
- bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office, w szczególności Excel
- znajomość programu ZUS Płatnik (dokumenty zgłoszeniowe, rozliczeniowe, korekty ZUS)
- mile widziana znajomość przepisów dotyczących pracowników delegowanych

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja