Specjalista ds. Kadr i Płac

RGS Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma RGS Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac.

Zakres obowiązków:
• rozliczanie wynagrodzeń,
• prowadzenie dokumentacji i stały kontakt z ZUS,
• rozliczanie pracowników z Urzędem Skarbowym,
• prowadzenie akt osobowych, tworzenie i kontrola umów pracowniczych,
• tworzenie i monitorowanie wewnętrznych regulaminów i procedur,
• ewidencjonowanie dokumentów A1.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe,

• bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,

• bardzo dobra znajomość i umiejętność obsługi pakietu Office zwłaszcza Excel,

• min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku,

• mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Dodatkowym atutem będzie:

• znajomość obsługi programu Comarch Optima,

• doświadczenie w międzynarodowym przedsiębiorstwie (praca z przepisami międzynarodowymi)

Oferujemy:

• umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• narzędzia niezbędne do pracy,

• przyjazną atmosferę i możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,

• szkolenie zawodowe,

• możliwość dalszego rozwoju.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ:<br/>- OBSŁUGĄ FINANSOWO-KSIĘGOWĄ FIRM<br/>- OB... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
próbna na 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja