Specjalista ds. Kadr i Płac

RGS Sp. z o.o.

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe RGS Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac.

Obowiązki:

- prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy),

- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,

- rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,

- tworzenie raportów oraz zestawień kadrowych i płacowych oraz dokumentacji na potrzeby instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US, firmy audytujące).

Wymagania

- Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku, w obszarze kadr i płac,
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz wiedzy z zakresu delegowania pracowników,
- znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ:<br/>- OBSŁUGĄ FINANSOWO-KSIĘGOWĄ FIRM<br/>- OB... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja