Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawa Podatkowego Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewicz zatrudni Specjalistę ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie i nadzór nad dokumentacją personalną (akta osobowe)
- samodzielne rozliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)
- prowadzenie ewidencji urlopów i zwolnień lekarskich
- sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON oraz deklaracji podatkowych
- rozwiązywanie bieżących problemów związanych z zatrudnionymi pracownikami

Wymagania

- wykształcenie wyższe (preferowany kierunek - ekonomia)
- min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobrej znajomości przepisów prawa praca oraz ubezpieczeń społecznych
- praktycznej znajomości programu Płatnik
- praktyczna znajomość pakietu MS Office
- umiejętność pracy pod presją czasu
- mile widziana znajomość programu Symfonia

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura