Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
 kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy
 prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
 sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, itp.)
 dokonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.)
 sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON
 nadzorowanie terminowości przeprowadzonych badań lekarskich
 wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
 raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych

Wymagania

 ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
 praktyczna znajomości zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, jak i umów zleceń
 doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy
 min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą w zakresie kadr i płac
 dobra znajomość programu PŁATNIK
 dobra znajomość programu kadrowo-płacowego OPTIMA
 wykształcenie kierunkowe
 bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności
 wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność
 umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Traditional Polish Style Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2005... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja