Specjalista ds. kadr i płac

WOLFTAX Sp. z o.o.

30-409 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • sporządzanie umów o pracę i świadectw pracy, umów cywilno-prawnych;
  • prowadzenie akt osobowych;
  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac, rozliczanie czasu pracy;
  • sporządzanie dokumentacji dot. rozliczeń z ZUS, US;
  • sporządzanie dokumentacji podatkowych;
  • współpraca z instytucjami podatkowymi oraz ubezpieczeniowymi;
  • sporządzanie pozostałych dokumentów kadrowych;
  • obsługa programów kadrowych;
  • kontaktowanie się i współpraca z klientami Spółki;
  • współpraca i reprezentowanie klientów Spółki przed instytucjami zewnętrznymi (organy skarbowe i podatkowe, administracja państwowa i samorządowa, ZUS, GUS, audytorzy, banki);
  • współpraca z Radcą Prawnym

Każde stanowisko pracy w spółce Wolftax wyposażone jest w system automatycznego odczytywania dokumentów, który znacznie ułatwia pracę naszym Pracownikom.

Wymagania

  • praktyczna znajomość przepisów kodeksu pracy, ubezpieczeń społecznych, oraz przepisów podatkowych;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych, w tym akt osobowych;
  • umiejętność rozliczania wynagrodzeń, zajęć komorniczych, urlopów;
  • znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego MS Office oraz programu PŁATNIK;
  • umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych (nasz Zespół korzysta z systemów Insert oraz Comarch Optima);
  • doskonała organizacja czasu pracy, terminowość i rzetelność w działaniu - wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
  • gotowość do ciągłego doskonalenia umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

Prezentacja firmy

Kancelaria rachunkowa WOLFTAX zajmuje się zintegrowaną obsługą po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
według uznania
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa