Specjalista ds. Kadr i Płac

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz akt osobistych,
• sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
• sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,
• naliczanie i weryfikacja płac,
• naliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych oraz zasiłków związanych
z rodzicielstwem,
• terminowa i prawidłowa realizacja potrąceń z wynagrodzeń za pracę, świadczeń
z zaopatrzenia emerytalnego i ubezpieczenia społecznego oraz z innych wierzytelności pieniężnych,
• prawidłowe i terminowe realizowanie zgłoszeń, rozliczeń i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PEFRON,
• prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp.,
• aktualizacja danych kadrowych i płacowych pracowników w systemie,
• wystawianie dokumentów i zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, w tym zaświadczeń o uzyskanym przychodzie przez emeryta/rencistę,
• naliczanie sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
• przygotowywanie raportów i zestawień kadrowych,
• Sporządzanie zaświadczeń Rp-7, Z-3.

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia,
• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• przyjazną atmosferę w młodym zespole współpracowników.
• atrakcyjny pakiet benefitów

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe),
• Min. 3 – letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac w firmie zatrudniającej powyżej 500 osób,
• Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych,
• praktyczna znajomość prowadzenia dokumentacji personalnej związanej
z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,
• doświadczenie w sporządzaniu i składaniu deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
• praktyczna znajomość programów kadrowo – płacowych (CDN OPTIMA, Płatnik),
• Znajomości obsługi komputera (MS Office, w tym Excel min. średniozaawansowany),
• Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
• Umiejętność pracy w zespole, obowiązkowość, rzetelność, dokładność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie, wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja