Specjalista ds. Kadr i Płac

Salag Sp. z o.o. Sp. K.

16-400 Suwałki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

• kompleksowe przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej,
• bieżąca obsługa kadrowa pracowników,
• wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym,
• rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń pracowników i sporządzanie list płac,
• rozliczanie umów cywilno-prawnych,
• prowadzenie dokumentacji zasiłkowej,
• sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, sprawozdań GUS
• współpracę z instytucjami zewnętrznymi (US i ZUS),
• przygotowywanie analiz i raportów

Wymagania

• minimum średniego wykształcenia (preferowane wyższe),
• min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w średnim przedsiębiorstwie,
• bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,
• wiedzy i doświadczenia w zakresie zawierania i rozwiązywania umów, naliczania wynagrodzeń i innych aspektów administracji kadrowo-płacowej,
• biegłej obsługi narzędzi informatycznych, swobodnej pracy w środowisku MS Office, bardzo dobrej znajomości programu PŁATNIK,
• samodzielności, kreatywności, odpowiedzialności i zdyscyplinowania

Prezentacja firmy

SALAG: <br/>- nowoczesna firma, <br/>- ponad 20 lat na rynku, <br/>- li... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja