Specjalista ds. kadr i płac

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Opis stanowiska:

  • Obsługa kadrowa i płacowa pracowników oraz zleceniobiorców
  • Zakładanie, prowadzenie, aktualizowanie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców zgodnie z Kodeksem Pracy
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników, w tym prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Sporządzanie deklaracji PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11, PIT -8C
  • Sporządzanie i przekazywanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Przygotowywanie skierowań na badania lekarskie dla pracowników oraz nadzór nad terminowym przeprowadzaniem szkoleń BHP
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników oraz wsparcie managerów w zakresie spraw pracowniczych oraz prawa pracy
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie benefitów pracowniczych
  • Sporządzanie sprawozdań i statystyk kadrowo-płacowych na potrzeby kadry zarządzającej

Wymagania:

  • Minimum 4 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych, Prawa pracy oraz przepisów ZUS
  • Biegła znajomość programów: Płatnik, Gratyfikant
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, samodzielności, staranność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w trybie wielozadaniowym

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji
  • Stacjonarną oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę w centrum miasta
  • Miłą, partnerską atmosferę pracy wśród młodego i przyjaznego zespołu
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.