Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe zatrudni w niepełnym wymiarze czasu pracy (1/2 etatu) osobę na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac.

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie zajmowała się pełną obsługą kadrowo-płacową klientów biura. W szczególności:
- prowadzeniem teczek osobowych
- prowadzeniem ewidencji czasu pracy
- naliczaniem świadczeń zus
- naliczaniem wynagrodzeń
- naliczaniem zobowiązań podatkowych,
- sporządzaniem deklaracji: ZUS, GUS, US
- kontaktem z urzędami skarbowymi I ZUS

Znajomość tematyki księgowej będzie dodatkowym atutem.
Niezbędna jest dobra znajomość obsługi pakietu Office.

Szukamy osoby energicznej, pracowitej, logicznie myślącej, głodnej wiedzy, z umiejętnością doskonałej organizacji pracy, łatwo przyswajającej nowe informacje.

Oferty bez podania oczekiwanego wynagrodzenia będą automatycznie odrzucone.

Dużym atutem będzie staż w biurze rachunkowym!

Wymagania

Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń zus.
Wykształcenie minimum średnie
Dokładność, sumienność, rzetelność, uczciwość
Chęć do nauki i osobistego rozwoju
Łatwość uczenia się obsługi nowych programów
Bardzo dobra obsługa pakietu Office

Prezentacja firmy

PrzyjaznePodatki Spłóka z o.o. powstała z przekształcenia firmy \... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa