SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

ProfAs

00-153 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Naliczanie wynagrodzeń dla Pracowników (łącznie dla ok 100 osób)
  • Zapewnienie płynnego funkcjonowania procesów płacowych (w tym: listy płac, dokumentacja zasiłkowa, deklaracje do ZUS, PFRON, PIT, GUS)
  • Przygotowywanie raportów z obszaru płac
  • Wsparcie przy wdrażaniu zmian w prawie pracy lub innych obowiązujących aktów prawnych
  • Udział w kontrolach z urzędów (ZUS, PIP)

Wymagania

  • Doświadczenia min. 1 rok w samodzielnym prowadzeniu firmy pow. 20 osób
  • Mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
  • Znajomość przepisów prawa pracy, podatków, ZUS oraz PFRON
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zdolność analitycznego myślenia
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu SYMFONIA,
  • Dyspozycyjność od zaraz (ewentualnie 2-tygodniowy okres wypowiedzenia),
  • Mile widziani studenci zaoczni

Prezentacja firmy

Grupa ProfAs Sp. z o.o. powstała w roku 2000. Od samego początku naszej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Inne