specjalista ds. kadr i płac (zastępstwo na okres urlopu macierzyńskiego)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy aktualnie:

Nr ref.: 38550
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

współudział w naliczaniu listy płac oraz innych wynagrodzeń

przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej

dbałość o zasób dokumentowy akt osobowych w zakresie wymagań stawianych przez przepisy prawa pracy oraz dotyczących stanowisk

przygotowywanie raportów do instytucji i na potrzeby wewnętrzne

sporządzanie zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników

prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej/zgłoszenia i wyrejestrowania z ubezpieczeń zdrowotnych członków rodziny pracowników

rozliczanie czasu pracy pracowników

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe

minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z naliczaniem płac

doświadczenie w posługiwaniu się programami kadrowo – płacowymi, Płatnik, MS Office (zwłaszcza Excel)

bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych podatku dochodowego od osób fizycznych

dokładność, sumienność, dyskrecja

umiejętność budowania pozytywnych relacji

mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferta:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres zastępstwa w okresie urlopu macierzyńskiego

pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

opiekę medyczną

atrakcyjne zniżki w ramach programu Benefit

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)