Specjalista ds.Kadr i Płac-Wyszków

Human Pro Sp. z o.o.

07-200 Wyszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Human Pro Logistics sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej KRAZ 14341 do swojego zespołu poszukuje
Specjalisty ds. Kadr i Płac

Główne obowiązki:

-samodzielne prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej
-przygotowywanie list płac
-sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
-sporządzanie i rozliczanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych i innych
-przygotowywanie niezbędnych zaświadczeń, raportów i zestawień
-wystawianie świadectw pracy
-sporządzanie dokumentów emerytalnych

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnej kadrowej, min 3 lata (warunek konieczny)
-doskonała znajomość przepisów prawa pracy (warunek konieczny)
-znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców (mile widziana)
-znajomość przepisów podatkowych, przepisów ZUS
-dokładność, samodzielność, staranność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki -zdolności organizacyjne i interpersonalne
-umiejętności pracy pod presją czasu oraz w trybie wielozadaniowym
-mile widziane doświadczenie w pracy w Agencji Pracy lub w zatrudnianiu i rozliczaniu pracowników tymczasowych.

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie premie
- niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
-miłą atmosferę wśród przyjaznego i zgranego zespołu
-możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV z aktualnym nr telefonu oraz klauzulą : "Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U.nr 133 , poz 883) , wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji".Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa personalnego i Agencją Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa