Specjalista ds. KADR i PŁAC/ REKRUTER pracowników budowlanych

GRUPA BAUTECH

POZNAŃ, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Polska spółka z branży budowlanej, delegująca pracowników fizycznych do pracy na terenie Niemiec, poszukuje na terenie Poznania kandydata z doświadczeniem w branży budowlanej do pracy na stanowisko: Specjalisty ds. Kadr i Płac / Rekruter pracowników budowlanych.

Do obowiązków osoby należeć będzie:
- organizacja rekrutacji (przygotowanie ogłoszeń o pracę, zakresów obowiązków) zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez kierowników budowy
- przeprowadzenie rozmów weryfikacyjnych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami na pracowników budowlanych
- zawieranie umów o pracę z pracownikami
- zgłaszanie pracowników do pracy w ramach polskich urzędów pracy
- naliczanie wynagrodzeń
- rozliczanie urlopów
- terminowe sporządzanie polskich list płac
- prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kadrowej pracowników (od zatrudnienia do zwolnienia pracownika)
- zgłaszanie do ZUS nowych pracowników

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku: minimum 2-3 lata
- duża komunikatywność
- umiejętność prowadzenia rzeczowej rozmowy rekrutacyjnej
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- dokładność, systematyczność
- znajomość polskiego prawa pracy
- znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- znajomość systemu Optima będzie dodatkowym atutem

Informacje dodatkowe:
- umowa o pracę
- praca na samodzielnym stanowisku w polskiej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju w ramach firmy
- praca w biurze o b. wysokim standardzie na terenie Poznania

GRUPA Bautech Polska.

Prezentacja firmy

Grupa BAUTECH istnieje na rynku od ponad 14 lat. Realizujemy kontrakty b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja