Specjalista ds. Kadr i Płac - praca od zaraz

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń oraz zasiłków z ubezpieczenia społecznego
  • sporządzanie list płac
  • sporządzanie i archiwizowanie PIT-ów rocznych
  • sporządzanie deklaracji ZUS
  • księgowanie wynagrodzeń
  • bieżąca obsługa pracowników
  • przygotowywanie sprawozdań GUS (z zakresu rachuby płac)

Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku pracy
  • wyższe wykształcenie (dopuszczalne również średnie, jeśli spełniasz inne warunki)
  • odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność organizacji czasu pracy
  • znajomość programu SYMFONIA - Kadry i Płace

Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową - możliwość długotrwałej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • 8 godzinny dzień pracy
  • możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa)

Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikacji.

Poleć naszą ofertę znajomym.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Numer referencyjny: KIPS/02/2018/GDA
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.